Klientų atsiliepimai

Gintaras:

Nuo mokylos laikų turiu problemų su kaklu bei peties sanariu. Apskritai, nugaros diskomfortas buvo pastovus mano palydovas. Lankydavausi pas įvarius specialistus, kuriuos siūlo mūsų tradicinė medicina, bet pagerėjimas buvo laikinas ir reikėjo vėl ieškoti pagalbos. Draugas pasiūlė apsilankyti pas osteopatą Ježį, kuris ištyrė mano organizmą kitaip negu aš matydavau poliklinikose ar sanatorijoje. Paaiškėjo, kad priežastis buvo ne visai kaklas ar pečiai. Pasak osteopatą Ježį, viena is priežasčių galėjo būti sena kojos trauma, kuri nebuvo tinkamai sutvarkyta ir “davė savo vaisius”. Prireikė ne vieno seanso, tačiau skaudėti nustojo.

Dabar žinau, kad iškylus sveikatos problemai, reikia kreiptis į Ježį. Mane maloniai nustebino tai, kad Ježi nuolat dalyvauja įvairiuose seminaruose, semdamas įvairių Europos mokyklų patirtį. Dėl to osteopato požiūris į organizmą ir jo korekcija tampa vis švelnesnė ir efektyvesnė. Tvarkydamas savo sveikatą pajutau, kad grįžta darbingumas ir pilnavertis gyvenimas. Dabar, jeigu kažkam iš mano pažįstamųjų ar draugų reikia pagalbos, žinau, kad Ježi padės.

Aušra:

Osteopatą Ježį pažįstu daugiau negu dešimt metų. Per tą laiką jo kabinete lankėsi ir gydėsi visa mano šeima, daugelis artimųjų ir draugų. Įsimintiniausią pagalbą gavau savo antrojo nėštumo metu. Jau po keleto apsilankymų pas Ježį, pasijutau kur kas stipresnė, ramesnė, atsisakiau pilvuką palaikančių priemonių, nors iš pradžių tai atrodė neįmanoma. Likusi nėštumo dalis pavirto maloniu laukimu. Jaučiausi globojama ir palaikoma. Po gimdymo gydytojo paciente tapo dukrytė - osteopatinio gydymo metodais jai buvo pašalinti nepageidaujami gimdymo padariniai, kuriuos patiria praktiškai visi naujagimiai, o alopatija jų nefiksuoja, juolab nesiima priemonių jų pašalinti. Šiandien dukrytei jau treji metai, ji auga sveika ir laiminga. Osteopatijos šaknys - Europa, iš tiesų tai yra milžiniška dovana vakarų pasauliui. Jos gydymo metodai unikalūs ir veiksmingi. Be galo džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime tokio aukšto lygio osteopatijos specialistą. Be to, osteopatas Ježi yra šiltas ir visada pasiruošęs padėti žmogus. Rekomenduoju visiems!

Nijolė:

Būdama iš prigimties kritiška, atsargiai žiūrėjau į artimųjų patarimą apsilankyti pas osteopatą Ježi. Tačiau atradau naują sau požiūrį į žmogų kaip atskirų sudėtinių elementų visumą, susijusią tarpusavyje tampriais ryšiais.

Suardyta organizmo pusiausvyra gali pasireikšti elementariu galvos, peties ar kojos mažojo pirštelio skausmu, bet jums padės ne tabletė o savo gydymo meną išmanančio osteopato rankos.

Dabar tuo neabejoju, vėl gyvendama darnoje su savimi, su aplinkiniu pasauliu ir be skausmo.

Dėkinga pacientė Nijole.

Dalia:

Osteopatijos centro kolektyvas padeda keliems mano draugams ir šeimos nariams – nuo vyriausių iki jauniausių. Nuolat stebėjau rūpestį ir pagalbą mano artimiesiems, girdėjau pačius puikiausius atsiliepimus, kol ilgainiui apleistos sveikatos problemos pastūmėjo ir mane pačią kreiptis į osteopatą Ježį. Būtent lankymasis pas Ježį man padėjo ne teoriškai, o praktiškai suvokti, kad žmogus - tai ne atskirų elementų rinkinys, o holistinė visuma, kad gydymas bei nuolatinis sveikatos palaikymas turi būti visa apimantis, o ne fragmentiškas ir prieššokinis ištikus kritinei situacijai. Tai, ko negali įveikti ir ko nepaaiškina tradicinė medicina, aš gaunu ir suprantu būtent Osteopatijos centro dėka bei džiaugiuosi šiuo milžinišku atradimu!

Saulė, Jonas

Širdingai dėkoju už profesionalumą, pasiektą rezultatą ir korektiškumą.

Nuoširdžiai, Saulė.

Ačiū Ježiui Rungo už greitą profesionalią pagalbą po traumos.

Dėkoju, Jonas.

Danutė:

Sveiki,

Man osteopatija imponuoja dėl savo priežasties ir pasekmės filosofijos, nes ji ieško priežasties, o nesidoroja tik su pasekme. Labiausiai sutrikau, kai atėjusi su nugaroje besiformuojančia kuprele dėl nuolat nešiojamo ant rankų savo pirmagimio išgirdau komentarą: „Suprantat, kol skrandyje bus trikdžių, tol nugara netiesės, kad ir ką bedarytumėt". Tad po tam tikro reikalingo kiekio sesijų, krūtinės ląsta atsivėre, virškinimas atsistatė į savo vietą ir kartu su tuo pasitraukė nuolatinė sinusito simptomatika. Pirmagimiui osteopatas padėjo tvarkyti maisto netoleravimo problemas. Antrajam - puikiai ištiesino po gimdymo buvusį įstrižumą, beprasidedančius pilvelio pūtimus. Rekomenduoju bent ateiti pasitikrinti. Kartais viena frazė priverčia suklusti, o tam reikalingas sesijų kiekis (tai diktuoja kūnas, sunku pasakyti, kiek jų reikės) padeda išspręsti kamuojančius negalavimo klausimus.