Osteopatinis gydymas –veiksmingas būdas normalizuoti kaukolės vidinį spaudimą

Vidinis kaukolės spaudimas arba vidinė kaukolės hipertenzija pati savaime nėra liga, o tik organizme vykstančių pažeidimų simptomas.

Kaukolėje tarp galvos smegenų apvalkalų ir vidinės sluoksnių sistemos cirkuliuoja nugaros smegenų skystis, vadinamas likvoru. Šis skystis yra medžiagų apykaitos „laidininkas“ tarp smegenų dalių, taip pat jis atlieka apsaugos funkciją, sumažindamas galimas išorines traumas. Per parą žmogaus organizme jo susidaro nuo 400 iki 600 mililitrų. Jei organizme atsirado kokie nors pažeidimai, padidėja likvoro spaudimas į smegenis, nes pablogėja nugaros smegenų skysčio nutekėjimas.

Vienas pačių efektyviausių kaukolės vidinio spaudimo terapijos metodų yra osteopatinis gydymas. Šiam gydymui nebūtinas medicininių preparatų vartojimas ir chirurginės intervencijos, osteopatinis gydymas – tai veiksmingas būdas normalizuoti kaukolės vidinį spaudimą.

Osteopatas, naudodamas švelnius gydymo metodus, pašalins kraujagyslių, slankstelių fiksacijos, kaukolės kaulų įtempimus, grąžindamas juos į įprastą natūralią padėtį, tuo pačiu, palengvins veninę tėkmę ir atstatys normalų likvoro nutekėjimą iš galvos smegenų.

Kaukolės vidinio spaudimo osteopatinis gydymas taip pat veiksmingas vaikams, sergantiems hidrocefalija ir turinčiais kitų galvos smegenų pažeidimų. Osteopatijos gydymo metodų efektingumą jūs patirsite jau po pirmų apsilankymų.