Pacientė G.L., 30 metų, kreipėsi dėl skausmų stuburo kaklo srityje, kurie per pastarąjį pusmetį reguliariai stiprėjo. Pacientė vartojo nuskausminamuosius preparatus, jai buvo atliktos tradicinio gydymo fizioterapinės procedūros, tačiau žymaus pagerėjimo ji nepajautė.Po osteopatinės apžiūros buvo rastos diafragmos įtampa, skrandžio, stemplės srityse, atskirų kaklo srities slankstelių paslankumo pakitimai. Po atliktos osteopatinės korekcijos skausmai kaklo srityje dingo. Pacientės būklė buvo stebima pusmetį – skausmai nebeatsinaujino.
Pacientas D.M., 47 metų, kreipėsi dėl pastaruosius 5 metus jį varginusių ūmių skausmų juosmens srityje. Diagnostinės apžiūros (magnetinis rezonansas) metu akivaizdūs pakitimai nebuvo aptikti. Ambulatoriškai gydėsi poliklinikoje – pajautė trumpalaikį palengvėjimą. Osteopatinės apžiūros metu buvo rastas pėdos ir blauzdos sąnarių paslankumo ribotumas, tai buvo senos traumos pasekmė. Dėl šios priežasties atraminė koja nevykdė savo funkcijos ir tai paveikė klubų, o vėliau ir stuburo funkcijas. Pašalinus potrauminę priežastį, skausmai juosmens srityje liovėsi. Toliau stebint pacientą, skausmų nebebuvo.
Pacientė S.A., 50 metų, kreipėsi dėl dažnai besikartojančių galvos skausmų, kurie laikinai dingdavo vartojant medikamentus. Osteopatinės apžiūros metu rasti dubens kaulų ir organų paslankumo sutrikimai, kas tiesiogiai veikia nervinių struktūrų įtampą. Pašalinus aukščiau paminėtų struktūrų ir organų disfunkcijas, skausmai ženkliai sumažėjo, o vėliau, pakartotinai gydantis, pacientės daugiau nebevargino.
Pacientas R.M., 34 metų, kreipėsi skųsdamasis kairiojo peties sąnario skausmais, kurie, pasak paciento, atsirado „nei iš šio, nei iš to“. Anamnezėje traumų nebuvo. Pacientas dirba darbe, kur dažnos stresinės situacijos, kas neabejotinai veikia bendrą organizmo būklę. Osteopatinės apžiūros metu rasti skrandžio, diafragmos, šonkaulių funkcinės būklės sutrikimai. Atstačius šių struktūrų disfunkcijas atsistatė ir pečių sąnario paslankumas, liovėsi skausmai.