Apie

Sveiki, mano vardas Ježi Rungo, esu osteopatas.

Praėjo nemažai laiko nuo tada, kai pradėjau domėtis netradicine medicina, ir jau daugiau nei 10 metų mokausi osteopatijos meno. Jei paklaustumėte, kodėl osteopatija – iškart negalėčiau atsakyti. Mano susidomėjimo pradžia kyla iš mokyklos laikų, kai informacijos apie netradicinę mediciną buvo be galo mažai. Tais laikais mūsų šeima prenumeruodavo žurnalą „Sveikata“, kur aš ir rasdavau šiek tiek straipsnių apie tai, kaip galima padėti žmogui netradiciniu būdu (taškinis masažas, akupunktūra, manualiniai metodai veikti organizmą). Buvo matyti, kad šie gydymo metodai veikia ne blogiau nei tradiciniai gydymo būdai. Tai sutapo su mano susidomėjimu rytų filosofija, paveikusia mano pasaulėžiūrą.

Tai buvo pirmas postūmis susidomėti šia įdomia medicinos sritimi. Tai dar nebuvo osteopatija, tačiau – epilogas mano tolimesnei sėkmingai veiklai. Vėliau studijavau institute, dirbau ligoninėje. Mano domėjimasis išaugo iki įvairių manualinio poveikio metodų tyrinėjimų: manualinės terapijos, taikomosios kineziologijos.

Pirmoji tikroji pažintis su osteopatija įvyko Prancūzijoje, kur aš stažavausi ir stebėjau kaip osteopatas atsargiais prisilietimais „raganauja“ virš kūno. Iš pradžių tai atrodė gana neįprasta, jokio stipraus ar agresyvaus poveikio kūnui. Kaip tai įmanoma? Dabar, jau suprasdamas tokio poveikio principus ir mechanizmus, suprantu kaip tai veikia ir kaip padėti organizmui, kai tradicinė medicina neatsako į rūpimus klausimus.

Vėliau studijavau JAV, Belgijos, Lenkijos, Vokietijos osteopatijos mokyklose. Baigiau German School of Osteopathy, kuri yra tarptautinės organizacijos OSEAN (Osteopathic European Academic Network) narė. Reguliariai dalyvauju seminaruose įvairiose Europos šalyse.

Osteopato darbo objektu gali būti įvairaus amžiaus bei įvairaus spektro funkcinių pakitimų žmonės. Osteopatijos unikalumas yra tame, jog šio metodo pagalba galima surasti vienokios ar kitokios problemos sprendimą nepriklausomai nuo paciento amžiaus.

                    


Kodel svarbu kreiptis pas osteopata Jezi Rungo.

-        Osteopatinės metodikos, kurios įrodė savo efektyvumą;

-      Išskyrus stuburą ir sąnarius, gydomasis efektas pasireiškia vidaus organams, kraujotakai, imuninei ir nervų sistemoms;

-      Gydymas beskausmis ir saugus, tinka net kūdikiams ir besilaukiančioms moterims;

-      Didelė ir sėkminga patirtis gydant naujagimius ir vyresnio amžiaus žmones, sportininkus ir besilaukiančias moteris;

-      Stabilus gydymo efektas, poveikis ligos priežasčiai, ne tik simptomui;

-      Išlaisvinimas nuo skausmo be vaistų ir darbingumo atstatymas.

-      Diagnozuojamos ir gydomos tiek pačios ankstyviausios susirgimų stadijos, tiek ir chroniškos formos;